جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

ایزوگام، قیرگونی و عایق کاری

تقریبا برای هرکجا و مکانی که نیاز به خدمات عایق‌کاری و نصب ایزوگام داشته باشید، می‌توانید از خدمات یزد سرویس استفاده کنید….

ایزوگام، قیرگونی و عایق کاری یزد


تقریبا برای هرکجا و مکانی که نیاز به خدمات عایق‌کاری و نصب ایزوگام داشته باشید، می‌توانید از خدمات یزد سرویس استفاده کنید. یزد سرویس نیز خدمات زیر را برای عایق‌کاری بام و دیوار ارائه می‌کند:

  • نصب ایزوگام سقف و بام: نصب ایزوگام بام و سقف یکی از خدمات عایق‌کاری است که باید با دقت و ظرافت و توسط افراد متخصص انجام شود؛ زیرا پشت‌بام همیشه در معرض نور خورشید، بارندگی و تغییرات آب و هوایی قرار دارد و اگر عایق‌بندی به‌درستی انجام نشود، عمر ایزوگام را کاهش می‌دهد. نصب انواع ایزوگام با برندهای معتبر ایزوگام را می‌توانید از متخصص‌های یزد سرویس درخواست کنید.
  • نصب ایزوگام دیوار و کف: دیوارها و کف ساختمان همیشه در معرض نم و رطوبت قرار دارند و حتما باید عایق‌بندی مناسب روی آن‌ها انجام شود. نصب ایزوگام دیوار و کف ساختمان یکی از خدماتی است که می‌توانید از متخصصان یزد سرویس درخواست کنید.
  • تعمیر ایزوگام : ممکن است به دلایل مختلف، قسمتی از ایزوگام با مشکل مواجه شود که با تعمیر به‌موقع، می‌توان جلوی آسیب‌های بیشتر به آن را گرفت. تعمیر ایزوگام بام، دیوار و کف بخشی از خدماتی است که می‌توانید از متخصصان ما درخواست کنید.
  • آسفالت: آسفالت ماده‌ای است که از مخلوط کردن قیر با شن و ماسه ساخته می‌شود و در ساخت جاده و عایق‌بندی پشت‌بام ساختمان‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای این خدمات نیز متخصصان آسفالت‌کاری یزد سرویس در خدمت شما خواهند بود.
  • قیرگونی: اجرای قیرگونی یکی از خدمات عایق‌کاری است که نیاز به تخصص و مهارت فوق‌العاده‌ای دارد و متخصص در هنگام کارکردن با قیر مذاب باید تمام اصول ایمنی را رعایت کند. انجام قیرگونی در یزد سرویس روش‌های مختلفی دارد که عبارت‌اند از:
  • قیرگونی یک‌لایه: در این روش ابتدا یک‌لایه قیر بر روی سطح موردنظر می‌ریزند سپس روی آن یک‌لایه گونی قرار داده و مجدد روی گونی قیر ریخته می‌شود.
  • قیرگونی دولایه: در این روش از سه لایه قیر و دولایه گونی استفاده می‌شود. البته ضخامت قیرگونی نباید از دو تا سه‌سانت بیشتر شود.

ایزوگام، قیرگونی و عایق کاری

لطفا ابتدا ثبت نام کنید

حساب کاربری دارید؟

وارد شوید